Job offer | AdamSPORT.store

Influencer - marketing

Máš život spätý s prírodou a športom? Inšpiruješ ľudí, vieš zaujať a tvoj život žiješ naplno na horách a pri športe? Máš tomu chuť a čas na vzájomnú spoluprácu, obľúbený Instragram kanál prípadne množstvo priateľov a odberateľov, ktorých chceš motivovať a poradiť?

Tak to potom hľadáme na spoluprácu práve teba! Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie, a preto čakáme na tvoj mail alebo telefonát.

Čo od teba očakávame:

Komunikáciu na sociálnych sieťach a to:
- Facebook kampane,
- príspevky na sociálnych profiloch
- YouTube videá zverejnené na našom YouTube kanáli AdamSport

- video reklama na YouTube,
- PR články v médiách

Ďalšie aktivity:
- video seriál, kde influencer môže ukázať používanie outdoor produktov a služieb,
- blogové príspevky pre web adamsport.eu
- video upútavky na produkty
- fotografie využiteľné na ďalšiu komunikáciu

Napíšte nám niečo o sebe, o čo máš záujem, aká je tvoja predstava o spolupráci a my sa ti ozveme. Alebo máš iný návrh na spoluprácu? Rád si ho vypočujem na t.č 0915 824 928, alebo napíš mail na adresu luptak.patrik@gmail.com. Takisto nám môžeš napísať e-mail na administrator@adamsport.eu.

Pracovník do obsluhy a servisu lyžiarskej a skialpovej požičovne

Hľadáme pracovníka do obsluhy a servisu lyžiarskej a skialpovej  požičovne RužaSkialp v Hrabovskej doline, Ružomberok

Náplň práce:
- práca v požičovni lyží a skialp výstroje
- práca v servise lyží a snowboardov
- profesionálna obsluha zákazníkov
- zodpovednosť za zverenú prevádzku
- zodpovednosť za zverené náradie
- práca s peniazmi a registračnou pokladňou

Požiadavky na zamestnanca:
- vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:

- Anglický jazyk - mierne pokročilý
- Ruský jazyk - základy
- Poľský jazyk – základy

Administratívne a ekonomické znalosti:

- ppokladňa - základy

Požadujeme:

- výhodou je prax v obdobnej pozícií; flexibilita; komunikatívnosť; zodpovednosť; príjemné vystupovanie; chuť pracovať a ochota pracovať cez víkendy a cez sviatky; prax v obdobnej pozícií výhodou

Miesto výkonu práce:
Ružomberok-Hrabovská dolina

Ponúkaný plat:
- dohodou (brutto)
- Termín nástupu:
- ihneď

Druh pracovného pomeru:
- na dohodu (brigády)

Kontaktna osoba: Milan Nedeľka

E-mail: nedelka@centrum.sk

Telefón: +421 905 326 832

You are not authorized to view this resource.
You need to login.

Job offer

Hľadáš prácu? Chceš sa stať členom nášho Adam Sport Teamu? Hľadáme mladého kreatívneho človeka s chuťou do práce. Si mladý človek, študent, hľadáš brigádu na prilepšenie, hľadáš svoje uplatnenie a chýbajú ti len skúsenosti? Zavolaj, píš, mailuj, alebo príď sa priamo k nám do Adam Sportu predstaviť. Svoj životopis pošli na adresu luptak.patrik@gmail.com alebo adamsport@adamsport.eu a my sa ti ozveme.

Full (Desktop) version